REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: About
fa: درباره
