REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: About
ru: Информация
