REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: About
sk: Informácie o
