REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...

en: About
ta: பற்றி
