REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: About
ug: ھەققىدە
