REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.8) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Save
de: Speichern

en: Email
de: E-Mail

en: Please wait...
de: Bitte warten...

en: Full Name
de: Vollständiger Name

en: About
de: Über

en: Account ID
de: Konto-ID

en: Company Website
de: Unternehmenswebsite
