REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.8) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
