REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: About
nl: Over

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Company Website
nl: Bedrijfswebsite
