Reviews (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: approve
de: genehmigen

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: view
de: Ansicht

en: Reviews
de: Bewertungen

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Review
de: Überprüfung

en: Rejected
de: Abgelehnt

en: click here
de: Hier klicken

en: Reviewer
de: Überarbeiter

en: Allow users to leave reviews on site content.
de: Ermöglicht es Nutzern, auf Seiteninhalten Bewertungen zu verfassen.
