Reviews (7.x-1.10) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: approve
is: góðkenn

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Cancel
is: Avlýs

en: Enabled
is: Virkjað

en: view
is: vís

en: Created
is: Stovnað

en: Published
is: Útgivið

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Not published
is: Ikki útgivið
