Reviews (7.x-1.10) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: approve
it: approva

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: view
it: mostra

en: Reviews
it: Recensioni

en: Created
it: Creato

en: Published
it: Pubblicato

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Not published
it: Non pubblicato

en: Review
it: Revisione
