Reviews (7.x-1.10) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: approve
kk: қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: view
kk: карау

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Not published
kk: Жарияланбаған
