Reviews (7.x-1.10) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: view
nn: vis

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Not published
nn: Ikkje publisert
