Reviews (7.x-1.11) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད
