Reviews (7.x-1.11) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
