Reviews (7.x-1.11) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Reviewer
kn: ಅವಲೋಕಿಸಿದವರು
