Reviews (7.x-1.11) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: approve
lt: patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Not published
lt: Nepaskelbtas
