Reviews (7.x-1.11) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: approve
os: разы дæн

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: view
os: бакаст
