Reviews (7.x-1.11) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: approve
sk: schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: view
sk: zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Review
sk: Prehľad
