Reviews (7.x-1.11) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: view
te: వీక్షించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Anonymous
te: అనామకం
