Reviews (7.x-1.12) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Review
ga: Athbhreithnigh
