Reviews (7.x-1.12) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: approve
sl: odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: view
sl: pogled

en: Link
sl: Povezava

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Not published
sl: Ni objavljeno
