Reviews (7.x-1.13) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: approve
hr: odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: view
hr: prikaz

en: Link
hr: Poveznica

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Review
hr: Provjeri
