Reviews (7.x-1.13) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: approve
id: setujui

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: view
id: tampilan

en: Link
id: Tautan

en: Created
id: Dibuat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Anonymous
id: Anonim

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan

en: Review
id: Periksa
