Reviews (7.x-1.13) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Link
th: ลิงค์

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์
