Reviews (7.x-1.14) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: approve
no: godkjenn

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Cancel
no: Avbryt

en: Enabled
no: Aktivert

en: view
no: vis

en: Link
no: Lenke

en: Created
no: Opprettet

en: Published
no: Publisert

en: Anonymous
no: Anonym

en: Tab
no: Fane

en: Not published
no: Ikke publisert

en: Review
no: Se over

en: click here
no: klikk her
