Reviews (7.x-1.15) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: approve
hi: स्वीकृति

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: view
hi: देखें

en: Link
hi: कड़ी

en: Created
hi: निर्मित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ
