Reviews (7.x-1.15) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: view
km: មើល​

en: Link
km: តំណ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
