Reviews (7.x-1.15) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ
