Reviews (7.x-1.16) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: view
am: ትይታ

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Published
am: የታተመ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
