Reviews (7.x-1.16) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: approve
et: kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: view
et: näita

en: edit
et: muuda

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Published
et: Avaldatud

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: by
et: postitas

en: Review
et: Kontroll
