Reviews (7.x-1.16) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: approve
fi: hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: view
fi: näkymä

en: Link
fi: Linkki

en: edit
fi: muokkaa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Tab
fi: Välilehti

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Review
fi: Tarkistus

en: click here
fi: klikkaa tästä
