Reviews (7.x-1.16) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: approve
jv: ditrima

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: view
jv: tampilan

en: Link
jv: Tautan

en: edit
jv: sunting

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Not published
jv: Ora dipacak
