Reviews (7.x-1.16) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: view
ka: ნახვა

en: Link
ka: ბმული

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: by
ka: ავტორი
