Reviews (7.x-1.16) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
