Reviews (7.x-1.16) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Review
sr: Провера података
