Reviews (7.x-1.16) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: approve
sv: godkänn

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: view
sv: visa

en: Link
sv: Länk

en: edit
sv: redigera

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Published
sv: Publicerad

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Tab
sv: Tabb

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: by
sv: av

en: Review
sv: Granska

en: click here
sv: klicka här
