Reviews (7.x-1.16) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Status
tr: Durum

en: approve
tr: onayla

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: view
tr: görüntüle

en: Link
tr: Bağlantı

en: edit
tr: düzenle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Published
tr: Yayında

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Tab
tr: Sekme

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: by
tr: yazan

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: click here
tr: buraya tıklayınız
