Reviews (7.x-1.17) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: approve
af: keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: view
af: bekyk

en: Link
af: Skakel

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: by
af: deur

en: Review
af: Hersiening
