Reviews (7.x-1.17) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: approve
el: έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: view
el: προβολή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Your rating
el: Η αξιολόγησή σας

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: by
el: από

en: Review
el: Επισκόπηση
