Reviews (7.x-1.17) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: view
eo: rigardi

en: Link
eo: Ligilo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Published
eo: Publikigita

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Your rating
eo: Via noto

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: by
eo: de

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Number of Stars
eo: Kvanto de steloj
