Reviews (7.x-1.17) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: view
eu: ikusi

en: Link
eu: Esteka

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: by
eu: nork egina:
