Reviews (7.x-1.17) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: approve
ro: aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: view
ro: afișează

en: Link
ro: Legătură

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Published
ro: Publicat

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Your rating
ro: Evaluarea ta

en: Not published
ro: Nepublicat

en: by
ro: adăugat de

en: Review
ro: Verificare
