Reviews (7.x-1.17) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: view
ta: நோக்குக

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
