Reviews (7.x-1.17) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: view
ta: பார்

en: Link
ta: சுட்டி

en: edit
ta: மாற்று

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை
