Reviews (7.x-1.17) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Status
uk: Стан

en: approve
uk: схвалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: view
uk: переглянути

en: Link
uk: Посилання

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Reviews
uk: Рецензування

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Published
uk: Опубліковано

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tab
uk: Вкладка

en: Your rating
uk: Ваша оцінка

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: by
uk: за авторством

en: Review
uk: Перевірити

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: Rating
uk: Рейтинг

en: click here
uk: натисніть тут

en: Reviewer
uk: Рецензент

en: Number of Stars
uk: Кількість зірок
