Reviews (7.x-1.17) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: approve
vi: chấp thuận

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: view
vi: xem

en: Link
vi: Liên kết

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Published
vi: Đã công bố

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Your rating
vi: Xếp hạng của bạn

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: by
vi: bởi

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Rating
vi: Xếp hạng

en: click here
vi: nhấn vào đây
