Reviews (7.x-1.18) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
