Reviews (7.x-1.18) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: approve
hy: հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Link
hy: Հղում

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Not published
hy: Չհրապարակված
