Reviews (7.x-1.18) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Status
is: Staða

en: approve
is: samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: view
is: skoða

en: Link
is: Hlekkur

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Published
is: Birt

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Your rating
is: Þín einkunn

en: Not published
is: Ekki birt

en: by
is: eftir

en: Review
is: Yfirlestur
